Перші люди. Подкаст LIGA.net. Гість – Паша Вржещ, агентство Банда

Ми запустили подкаст “Перші люди”, в якому я – редактор LIGA.net Борис Давиденко – cпілкуюсь з українцями, які досягли успіху на глобальному рівні.

Чому для мене це важливий проєкт? Вважаю, що ми, українці, про себе набагато гіршої думки, ніж є насправді. Невіра в себе породжує недовіру до інших. Успішний? Отже, купив, вкрав, пощастило з батьками. Ви не помічали, що в Україні майже немає довготермінового успіху. Якщо людина стабільно має класний результат у будь-якій царині, то значна частина суспільства починає девальвувати її успіх: вигадує вади, залюбки вірить фейкам, воліє знецінювати досягнення.

У такій атмосфері “підкорювати зірки” – невдячне завдання. Мені це не подобається. Я знайду і поговорю з десятками українців, чий успіх неможливо взяти під сумнів – він визнаний у світі. Вони створюють продукти та послуги, які завойовують світові ринки, їхні наукові здобутки цитують тисячі вчених, а витворами мистецтва захоплюються у Лондоні, Токіо, Нью-Йорку.

Певен, їх приклад надихне сотні наших співвітчизників на звершення і переконає тисячі скептиків, що українці круті, талановиті та конкурентоздатні. І для визнання успіху не треба залишати країну.

Підписатися на подкаст “Перші Люди”:

Добавить комментарий